z1.jpg
Beran - horoskop na rok 2012
Čeká vás úspěšný rok, který slibuje změny, nové příležitosti a velké šance realizovat se ve své profesi. Naučíte se rozlišovat podstatné od zbytečností, takže už nebudete zbytečně marnit čas. Máte před sebou velké změny a nové začátky!

Zdraví
Máte sice tuhý kořínek, ale stres, přepracovanost a přepínání sil bude v tomto roce váš velký nepřítel. S tím ruku v ruce půjdou zažívací potíže, bolesti hlavy či poruchy spánku. Větší riziko s sebou nese druhá polovina roku, to buďte zvlášť opatrní. Od srpna do října se mohou objevit infekce, v zimních měsících je zvýšené riziko úrazů. Abyste tento rok zdravotně zvládli, musíte pravidelně relaxovat, dopřát si dostatek spánku a pobytu v přírodě. Vzhledem k tomu, že nedokážete odhadnout, kolik váš organismus snese, raději se obloukem vyhýbejte alkoholu.

Láska a partnerské vztahy
V první polovině roku očekávejte partnerskou krizi, kterou není dobré řešit okamžitě a emotivně, jak je vám vlastní. Vyčkejte, urovnejte myšlenky, jedině tak se doberete správného řešení a neuděláte chybu, které byste mohli později litovat. Druhá polovina roku bude již harmonická, na mnohé Berany čeká vyznání lásky, žádost o ruku či „pohádková“ svatba. Nezadané osoby se mohou těšit na překvapení, sblíží se s dlouholetým kamarádem, který jim vždy podal pomocnou ruku.
Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop

Práce a peníze
Po celý rok se vyhýbejte konfliktním situacím se svými nadřízenými či klienty, ne vždy a za každou cenu je dobré prosazovat svůj vlastní názor. V jarních měsících se připravte na zásadní reorganizaci firmy, pozor na intriky a zákulisní hry, může se to obrátit proti vám. Není dobré být v této době příliš rozhazovačný. V letních měsících budete pod vlivem šťastné planety Jupiter, která vám začne plnit vaše přání. Po zbytek roku si dávejte pozor na tvrdohlavost a výbušnost, ta se vám může vymstít.

Hvězdy vám radí!
Milí Berani, měli byste se naučit větší toleranci a sebeovládání, i když to pro vás bude velmi obtížné. Je vaší přirozeností se domnívat, že jste chytřejší a dokonalejší než všichni ostatní, ale měli byste si uvědomit, že tento váš postoj vašim osobním i pracovním vztahům určitě neprospěje!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one