z3.jpg
Blíženci - horoskop na rok 2012
Tento rok je rokem prozíravosti, opatrnosti a obezřetnost. Neriskujte, nezapomínejte odpočívat a nenechte se vyprovokovat k hádce či konfliktu. Nepodléhejte pokušení a jděte pevně za svým cílem!

Zdraví
Od začátku roku vás budou zatěžovat negativní domněnky a emoce. Nestresujte se zbytečně a vězte, že spousta problémů, které vás tíží, za to nestojí. Snažte se být pozitivní, zajímejte se o aktivní trávení volného času a dbejte na správný stravovací režim. Pokud jste nemocní, přichází čas uzdravit se!

Láska a partnerské vztahy
V první polovině roku budete muset překonávat nelehké překážky, hádky a dohady. Možná je na vině vaše bezmezná důvěra, snažte se vše vnímat reálně. Ale buďte trpěliví, druhá polovina roku bude patřit právě vám. Nebojte se dát najevo sympatie a city, nejen váš partner, ale i vaše okolí to uvítá. V tomto roce se bude samota nezadaným Blížencům vyhýbat, jestli nemáte stálého partnera, tak ho získáte.
Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop

Práce a peníze
Materiální stabilita čeká jen na Blížence, kteří umějí tvrdě a svědomitě pracovat. To platí zejména v první třetině roku, kdy budete mít příležitost dokončit rozdělanou práci. Snažte se být trpěliví a umírnění, zaměřte pozornost na jednu hlavní věc a zbytečně neplýtvejte energií na zcela nepodstatné věci. Mnohonásobně se vám to vrátí! Nenakupujte nic zbytečně, přebytečné peníze raději investujte do své rodiny nebo svých blízkých než do akcií a pochybných obchodů.

Hvězdy vám radí!
Milí Blíženci, možná si ani neuvědomujete, že lidé okolo vás mají pro vás obrovský přínos. Snažte se jim více naslouchat, nechte je vyslovit svůj názor. Buďte vnímavější k jejich pocitům a myšlenkám a buďte ochotni přistoupit na kompromisy. Určitě časem poznáte, že máte více společného, než jste si původně mysleli. Buďte zvídaví a hodně se vyptávejte!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one