z2.jpg
Býk - horoskop na rok 2012
Po roce, kdy jste se řídili podle jiných, přichází čas, kdy se ostatní řídí podle vás. Ukazujte jim dobrý směr, aby nebloudili! Události tohoto roku vám otevřou oči a splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte.

Zdraví
Nepodceňujte varovné signály počínajících nemocí a svoje zdravotní problémy řešte včas. Po celý rok budete mít oslabenou imunitu, s čímž souvisí častá virová onemocnění. Také pozor na přepracovanost a fyzické vyčerpání. Již od začátku roku pravidelně cvičte a nezapomínejte na pravidelný pobyt v přírodě. Babí léto je pro vás ideální čas na dovolenou, načerpáte síly do náročnějšího závěru roku.

Láska a partnerské vztahy
Po celý rok mohou být partnerské konstelace napjaté, na místě je zvýšená tolerance a opatrnost. Nejsložitějším obdobím bude duben, ale snažte se být nad věcí. Uberte na sebevědomí, vyvarujte se sebestřednosti, naopak přidejte na vstřícnosti a citlivosti. Buďte nakloněni novým setkáním a nebojte se dát průchod svým citům. Více spontánnosti vám rozhodně neuškodí a samotného vás překvapí, jaké touhy se ve vás skrývají.
Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop

Práce a peníze
Všeobecně není ekonomická situace příliš růžová a její dopady pocítíte na vlastní kůži. Začátek roku přinese těžkosti v práci či podnikání, vyvarujte se lpění na něčem, co vám sice vyhovuje, ale je již dávno překonané. Komplikace vás neodradí od vašich plánů, právě naopak, problémy vás motivují k ještě většímu snažení. Správná rozhodnutí přijatá začátkem roku přinesou v jarních měsících svoje první výsledky. I přes pokračující krizi máte zajištěné jisté příjmy ale peníze utrácejte s rozmyslem.

Hvězdy vám radí!
Milí Býci, nečekejte stále na velké štěstí a radujte se ze života, který žijete. Přemýšlejte, co všechno můžete udělat dnes, právě teď. Chopte se života každý den a v tento okamžik! Pak teprve dosáhnete to, co chcete a budete se cítit opravdu šťastní!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one