z10.jpg
Kozoroh - horoskop na rok 2012
Rok 2012 je pro vás rokem velkých možností, nastal čas ukázat všem své schopnosti. Ale jen větší rozvaha, trpělivost a diplomacie při rozhodování vás dovede k vytouženému úspěchu. Počkáte-li s důležitým rozhodnutím až na letní měsíce, hodně tím získáte.

Zdraví
Je pro vás přímo povinností vyhledávat společenské kontakty a neizolovat se. Měli byste si uvědomit, že vaše zdraví je přímo závislé na jisté míře vzrušení a aktivitě. Počátkem roku pocítíte přiliv nové energie, váš organismus se dokáže vyrovnat i s velkou námahou. Pokud jste dlouhodobě nemocní, můžete očekávat příznivý posun k lepšímu. Přesto, pokud máte sedavé zaměstnání, překonejte lenost a pravidelně cvičte. Pokud příliš dlouho stojíte, věnujte zvýšenou péči nohám.

Láska a partnerské vztahy
Objevíte nečekané skutečnosti, které trochu změní pohled na vašeho partnera. Ale nemusí se jednat jen o negativní záležitosti, naopak. Jste-li nezadaní, vhodnou dobou pro nový vztah jsou měsíce duben a květen. Nebojte se lásky a mějte srdce otevřené! Nezapomínejte na širší rodinné vztahy, jsou pro vás důležité!
Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop

Práce a peníze
Vaše oddanost a obětavost bude začátkem roku oceněna. Od letních měsíců vám přibudou pracovní povinnosti, pravděpodobně dostanete zajímavý návrh či povýšení. Neodmítejte to! Hvězdy vám pomohou se vším se úspěšně vypořádat. Ale pozor na nedorozumění s nadřízenými, klienty a finančními úředníky. Výrazně se zlepší i vaše materiální situace, větší nákupy a investice se doporučuje realizovat až v závěru roku.


Hvězdy vám radí!
Milí Kozorozi, proč jste tak opatrní a pesimističtí? Strach a úzkost jsou pro vás velmi nebezpečné stavy, neboť oslabují celé vaše tělo. Proto je nezbytně nutné, abyste si pěstovali optimismus, naději a víru. Snažte se vidět vždy tu lepší stránku věci a věřte, že zítra bude lépe než dnes!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one