z5.jpg
Lev - horoskop na rok 2012
Dořešíte staré záležitosti a otevřou se vám nové perspektivy, které využijete k svému prospěchu. Ve vašem okolí by měli zůstat jen prověření lidé, nesdílejte s kdekým ihned svoje pocity a nápady. Vězte, že opravdové přátelství je dlouhodobá záležitost.


Zdraví
Vyznáváte dynamický životní styl a domníváte se, že máte více sil a energie, než tomu je ve skutečnosti. Ale nic se nemá přehánět! Pracovní nasazení a společenské povinnosti byste měli vyvažovat vydatným spánkem a odpočinkem. Úkolem pro celý rok je rozumné hospodaření s energií, v květnu a v září si dopřejte dovolenou.

Láska a partnerské vztahy
Tento rok prověří váš vztah, neboť budete muset čelit nelehkým situacím. Jste impulzivní znamení, proto je na místě držet se zpátky a nedělat radikální rozhodnutí. Budete muset vynaložit hodně sil na upevnění vztahů a harmonické, naučte se dělat kompromisy. První polovina roku je vhodná k uzavírání sňatků, zplození potomka či stěhování. Šance nezadaných, že potkají toho pravého, jsou spíše ve druhé polovině roku, zajímavé kontakty můžete objevit i v zahraničí.
Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop

Práce a peníze
Do letních měsíců se vám podaří uskutečnit plány a přání spojené s kariérou. Chcete-li se pustit do podnikání, v této době se vám bude dařit. Profesní růst v zaměstnání můžete očekávat až od září. Podzimní a zimní měsíce se doporučuje opatrnost, nezatěžujte rodinný rozpočet dluhy a omezte velké nákupy a investice. Stejně tak nepůjčujte peníze, taková velkorysost se vám bohužel vymstí.

Hvězdy vám radí!
Milí Lvi, aktivní a pestrý život je určitě zajímavý, ale jen do určité míry. Je-li váš život hektický a "nestíháte", je nejvyšší čas něco ubrat a svůj čas přeorganizovat. Na jedné straně je sice skvělé, že děláte spoustu zajímavých věcí, ale na druhé straně nelze dělat všechno pořádně. Může se stát, že přestanete mít radost z věcí, které vás dříve těšili. Přijměte velkolepou výzvu svého znamení a pracujte na sobě. Vašim každodenním heslem by mělo být „Mírnost ve všem“.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one