z6.jpg
Panna - horoskop na rok 2012
Přání, která v sobě nosíte se vám splní, ale jen díky vaší odvaze a trpělivosti. Nenechte se vyprovokovat a nezapomínejte, že každý střet a agrese přinese potíže a zastaví postup za vašimi cíly. Snažte se držet na uzdě svoje emoce, mohli byste způsobit bolest těm, na kterých vám záleží.

Zdraví
Budete muset překonávat psychické zátěže, které vám život naloží. Nezanedbávejte pravidelné preventivní lékařské prohlídky, nepodceňujte bolestivé příznaky nemocí a včas vyhledejte lékaře. Pro dlouhodobě nemocné je velkou nadějí závěr toku, kdy by mělo dojít k výraznému zlepšení zdravotního stavu. Pro dovolenou je vhodný listopad a prosinec, dopřejte si pobyt na horách nebo u moře v exotických krajích, odpočati budete připraveni na náročnější začátek následujícího roku.

Láska a partnerské vztahy
V tomto roce vás budou provázet bouřlivé zvraty, nedorozumění a konflikty. Během roku se připravte na řadu důvodů k rozchodu. Buďte trpěliví, s partnerem si vyjasněte pravidla hry, jinak budete zbytečně vyvolávat hádky a napětí. Poslední měsíce roku se situace zklidní a zaznamenáte návrat někoho, kdo se vám před lety vytratil ze života. I nezadaní mají velkou šanci nalézt pravého partnera.
Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop

Práce a peníze
V první polovině roku to nebudete mít snadné, budete muset řešit problémy s podnikáním, jste-li zaměstnáni, tak se svými nadřízenými. Až v druhé polovině roku se situace zklidní, budete mít šanci pracovního postupu. Po celý rok buďte obezřetní při nabídkách investic do různých fondů, které slibují vysoké výdělky. Když už budete chtít investovat, požádejte o pomoc finančního odborníka. Neriskujte!
Hvězdy vám radí!

Hvězdy vám radí!
Milí muži i ženy Panny, nezůstávejte příliš dlouho sami. Nutně potřebujete určité množství psychických podnětů, jinak vás budou pronásledovat pocity zbytečnosti a prázdnoty, což se projeví i na vaší citlivé zažívací soustavě.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one