z4.jpg
Rak - horoskop na rok 2012
Rok plný dramatických zvratů přinese změny, se kterými se budete muset vypořádat. Přišel čas určit si priority, rozvíjet svoje schopnosti a učinit důležitá rozhodnutá, která již delší dobu oddalujete.

Zdraví
Začátkem roku vás mohou potkat drobné zdravotní problémy, které jsou způsobeny zimním obdobím a nedostatkem světla a tepla. Vyhýbejte se přílišnému rozčilování, spěchu a dbejte na dostatečný odpočinek. V letních měsících může hrozit zranění, buďte při sportu ostražití a neriskujte. Tento rok je ideální pro odstranění škodlivých návyků jako kouření, alkohol, konstelace jsou ideální i k dietám. Závěr roku lze očekávat trochu hektický, nezapomínejte odpočívat a posilovat svůj imunitní systém.

Láska a partnerské vztahy
Neodkládejte již dále nevyřešené problémy, urovnejte mezilidské vztahy, odstraňte z vašeho nitra zášť a začněte řešit to, co stále odkládáte. Teprve poté bude pro vás celý rok ve znamení hezkých zážitků a nezapomenutelných chvil, nejen s partnerem, ale i s lidmi, kteří jsou vám blízcí. Měsíce srpen a září a budou otevřené lásce, a pokud jste nezadaní, potkáte zajímavou osobu, se kterou navážete hlubší vztah. Nejsou vyloučeny i nečekané sňatky.
Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop

Práce a peníze
Uplynulý rok pro vás nebyl úplně nejlepší, ale vše jste zvládli a konečně vás čekají příjemné změny, povýšení, finance… Hned v lednu můžete očekávat pracovní úspěch. Od března se vám budou otevírat nové možnosti atraktivní spolupráce. Buďte si vědomi svých kvalit a rozhodně z nich neslevujte. Pozor na letní měsíce, nedoporučují se velké investice a nákupy.

Hvězdy vám radí!
Milí Raci, naučte se lépe přijímat kritiku (berte ji objektivněji než osobně) a neuzavírejte se do sebe! Následků předchozích ztrát se zbavíte pouze tehdy, když je dokážete odbourat ve vlastním nitru. Jen tak pro vás nebudou zátěží a nebudou vám bránit v dalším rozvoji.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one