z12.jpg
Ryby - horoskop na rok 2012
Rádi se necháváte unášet proudem, ale tento rok je nejvyšší čas začít plavat proti proudu. Naslouchejte svojí intuici, předveďte naplno svoje schopnosti a talent a úspěch máte zaručený!

Zdraví
Do března bude vaše imunita snížena, teple se oblékejte a vyvarujte se prochladnutí, jste náchylnější k nachlazení. Jarní deprese hoďte za hlavu, raději sportujte a jděte do přírody nebo do společnosti. Pro váš zdravotní stav je nezbytné více relaxovat a užívat si klidu a pohody. V měsíci lednu, dubnu a v srpnu hrozí zvýšené riziko úrazů. Na podzim si naplánujte pobyt v lázních, utuží váš zdravotní stav a lépe zvládnete napětí, které lze očekávat koncem roku.

Láska a partnerské vztahy
V tomto roce nemůžete očekávat explozi lásky, romantiky a milostných zážitků. Přesto buďte s vaším partnerem co nejvíce spolu, neboť ve dvou se to lépe táhne a rok 2012 pro vás nebude jednoduchý. Zvláště v letních měsících ovládejte svoje emoce a buďte tolerantní a trpěliví, hrozí riziko hádek a rozchodů. Vhodná doba pro seznámení je měsíc březen, červen a srpen.
Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop

Práce a peníze
První pololetí vám přinese spoustu možností a jak si pracovně i finančně polepšit. Ve druhé polovině roku vás hvězdy nabádají k opatrnosti, vyvarujte se prostořekosti, která může způsobit nedorozumění s nadřízenými. Pokud chcete dobře investovat peníze, zaplaťte si atraktivní zájezd, získáte nové přátele, odpočinete si a načerpáte energii. Pozor však na zbytečné utrácení a ukvapená rozhodnutí!

Hvězdy vám radí!
Milé Ryby, bude dobře, když rozvinete silnou vůli a donutíte se k užšímu kontaktu s realitou. Utíkejte před alkoholem a drogami všeho druhu. Nebuďte k sobě shovívaví, ale buďte na sebe přísnější, jinak nedopadnete dobře. Vyvarujte se přehánějí obecně!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one