z8.jpg
Štír - horoskop na rok 2012
Tento rok byste si měli ujasnit, co vlastně chcete, jen tak dosáhnete svého cíle. A hlavně, neseďte doma, jděte vstříc budoucnosti a můžete se těšit na příznivé změny a zajímavé příležitosti.

Zdraví
Patříte k lidem vybaveným poměrně dobrou odolností proti nemocem, ale pohodlný život a večerní přejídání se odrazí na vaší hmotnosti. Velmi důležitý je pro vás kontakt s přírodou, procházky a turistika budou mít na vás velmi pozitivní účinek. Pamatujte, v jarních měsících je zvýšené riziko nehod a úrazů, vzdejte se adrenalinové rychlé jízdy autem či na motorce a buďte ostražití.

Láska a partnerské vztahy
Pravděpodobně budete mít pocit, že vám vaši blízcí moc nerozumějí. Nezanedbávejte je a věnujte se více rodině, která pro vás bude oporou a zdrojem pozitivních podnětů. Užívejte si života, přinese vám zamilovanost a nezadaným velkou šanci najít vhodného partnera. Pokud chcete uzavřít sňatek či se naopak snažíte získat zpátky svobodu, podzimní měsíce jsou pro to jako stvořené.
Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop

Práce a peníze
Vyvarujte se unáhlených rozhodnutí a změn. Pokud se rozhodnete dobrovolně opustit svoje dosavadní místo, snažte se mít zajištěné jiné. Na trhu práce není tolik nabídek, které by vás lákali a naplňovali. Od července do října se vyhněte kapitálovým investicím, mohli byste o peníze přijít.


Hvězdy vám radí!
Milí Štíři, máte velké cíle a od života toho mnoho očekáváte. Současně ale víte, že musíte vynaložit hodně úsilí a energie k tomu, abyste toho dosáhli. Neodkládejte věci na zítřek, váhavost a otálení vás vzdaluje od cíle!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one