z9.jpg
Střelec - horoskop na rok 2012
Tento rok se vám bude dařit, je to rok velkých možností, čekají vás nová přátelství a láska. Buďte otevření, nebojte se projevovat svoje city. Užijte si i ty radosti, které jste si v loňském roce kvůli návalu práce museli odříkat.

Zdraví
Míváte sklony k zbytečnému přeceňování svých sil, což může mít za následek vyčerpání a únavu. Nepřepínejte se, nezapomínejte na relaxaci a pravidelné procházky v přírodě. Jste zbrklí, a proto dbejte na zvýšenou opatrnost při letních sportech, hrozí vám nebezpečí úrazu. Ideální doba pro dovolenou je v září či říjnu, a to nejlépe wellness či lázeňský pobyt.

Láska a partnerské vztahy
Tento rok bude bohatý na události ve vztazích a ponese se v duchu romantiky. Ale dejte si pozor, aby vaše „povětrnost“ nezpůsobila bolest lidem okolo vás. Na obzoru je změna v partnerském životě – osudové setkání, svatba či zplození potomka. Nezadaným tento rok také přeje, jen nezůstávejte sedět doma a choďte do společnosti, váš sexappeal vám přitáhne toho pravého.
Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop

Práce a peníze
Tento rok se naplno projeví vaše nespokojenost s pracovním zařazením a začnete přemýšlet o změně. Mnozí z vás nastoupí do nového zaměstnání, začátky ale nebudou snadné. Čeká vás spoustu práce, je důležité zcela se soustředit se na své plány a nereagovat na intriky kolegů. Jarní měsíce vám přinesou první úspěchy, na podzim se zlepší vaše finanční situace. Nezapomeňte část peněz investovat do vzdělání, teprve až konec roku je vhodný pro větší nákupy a investice.


Hvězdy vám radí!
Milí Střelci, zamyslete se nad tím, co byste chtěli v životě dosáhnout, co byste po sobě chtěli zanechat. Je důležité, aby vaše rozhodnutí bylo pokud možno konkrétní, a aby bylo zřejmé, co pro svůj cíl můžete udělat ještě dnes.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one