z7.jpg
Váhy - horoskop na rok 2012
Tento rok bude ve znamení lásky a vztahů. Nenechte se ale city zcela pohltit, nedejte jim šanci přerůst v nekontrolovatelnou sílu, nezapomínejte na své srdce a buďte razantnější. Otevřou se před vám brány a nové možnosti.

Zdraví
Váš zdravotní stav bude vyžadovat soustředěnou pozornost, jakmile pocítíte nějakou nepohodu, jděte k lékaři. Snadněji podléháte přepracování a vyčerpání, což by mohlo mít za následek únavový syndrom nebo úraz, který vám hrozí nejvíce na podzim. Vyvarujte se nezdravých jídel, vyhledávejte zdravé a bio potraviny a nezapomínejte na dostatečný pitný režim. Řidiči by se měli mít na pozoru v měsících dubnu a květnu, neboť jim hrozí riziko havárie.

Láska a partnerské vztahy
Tento rok přináší šanci „oživit“ váš vztah a vytvořit harmonické soužití, které vám poskytne zázemí pro vaši práci. Rozdělte svou pozornost rovnoměrně mezi členy rodiny tak, aby se nikdo necítil odstrkovaný a neměl pocit, že mu vaše láska chybí. Nezadaní by neměli sedět doma, ale měli by chodit do společnosti, aby jim mezi prsty neproklouzl partner, se kterým můžete v budoucnu vytvořit sehraný a perspektivní tým.
Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop

Práce a peníze
Rok 2012 přeje velkým „pracovním“ rozhodnutím, mnozí z vás se osamostatní. Buďte obezřetní, abyste nepokazili to, co jste dosud tak pracně budovali. V jarních měsících lze očekávat intriky v práci, letní měsíce přejí úspěchu v podnikání a postupu v kariéře. V první polovině roku nepůjčujte peníze a vyhněte se riskantním finančním operacím, vidina výhodného zhodnocení peněz se vám nemusí vyplatit.

Hvězdy vám radí!
Milé Váhy, je určitě skvělé vás mít za přátele, ale měli byste si uvědomit, že ne všichni jsou stejně čestní a obětaví jako vy. Jste snadno ovlivnitelní a určitě pro vás bude přínosem umět odmítat a říkat alespoň někdy "ne". Do vašeho slovníku by měla častěji patřit slova typu - nemohu, nechci, neudělám…

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one