z11.jpg
Vodnář - horoskop na rok 2012
Tento rok vám přináší hodně radosti, ale i nejrůznější pokušení a starosti. Máte před sebou hodně práce, kterou budete muset obhájit. Možné jsou spory se svými blízkými a očekávat můžete i finanční problémy.

Zdraví
Začátkem roku vás mohou potkat drobné zdravotní problémy, dbejte na dostatečný přísun vitaminů. V první polovině roku na sebe dávejte pozor, hrozí nepředvídatelné situace a úrazy. V podzimních měsících pocítíte zvýšenou únavu, nepřepínejte se a nezapomínejte odpočívat. Choďte do přírody, dopřejte si masáže, prospěje vám i plavání, sauna a solná jeskyně

Láska a partnerské vztahy
Tento rok je pro vás průměrným rokem, pokud budete mít pocit, že váš vztah zabředává do stereotypu, nejoptimálnější čas na jeho oživení je duben a letní měsíce. V měsíci září nepodlehněte milostnému dobrodružství, za něž byste mohli časem draze zaplatit. Koncem roku se mohou objevit nedorozumění a konflikty s nejbližšími. Buďte trpěliví, vše se vyřeší a bude zase dobře.
Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop

Práce a peníze
Všechno záleží jenom na vás. Nečekejte, až to bude lepší, ale využijte první šance, která přijde a nebojte se zásadních změn. Neodmítejte pracovní úkoly a služební cesty, budou pro vás zajímavou zkušeností. Během roku vám mohou hrozit drobné ztráty peněz, nakupujte s jasným rozmyslem a zbytečně neutrácejte. Koncem roku se můžete stát terčem podvodníka, který vás může připravit o nemalou částku peněz.

Hvězdy vám radí!
Milí Vodnáři, vaším největším problémem, je nedostatek sebedůvěry. Vymažte ze své mysli strach z omylu a snažte se prosadit. Spoléhejte více na své vlastní schopnosti, všímejte si svého vnitřního hlasu. Vězte, že vaše vrozená intuice a představivost vás nezklame. Využijte všechny šance, které jsou před vámi. Vaším heslem by mělo být: „Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek“!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one